ایکس باکس انتخاب گیمرهای های کلاس است

بعنوان یه گیمر ایکس باکس اعتراف میکنم فروش پلی استیشن خیلی بیشتر بوده. و در این زمینه موفق بود حتی در کشور خودمون از هر ده نفر ممکنه از هر ده نفر گیمر فقط دو نفر انحصارا عاشق ایکس باکس باشن

چندتا خصوصیت مهم که فقط گیمرهای ایکس باکس دارن میخام شرح بدم و به چه علت این دسته از گیمرها ایکس باکس انتخاب کردن

در اول صحبتم باید بگم تنها و تنها چیزیکه باعث شده فروش پلی استیشن زیاد باشه فقط و فقط وجود بازیهای انحصاری هستن وگرنه 90 درصد بازیها مشترک هستن

وگرنه هیچ برتری دیگه نداره . پس اولین خصوصیت گیمرهای ایکس باکس اینجا مشخص میشه که

1بی توجهی به بازی

کنسول بازی درسته برای بی کردن درست شدن اما دیگه کنسول نسل الان مثل کنسولا دهه شصت نیست که تنها امکاناتش فقط بازی کردن باشه

ایکس باکس وان از لحاظ نرم افزاری همیشه یه پله بالاتر بوده از بقیه کنسولا .و همچنین از لحاظ سخت افزاری. اگه عاشق بازیهای انلاین هستید پیشنهاد میکنم ایکس باکس انتخاب کنید چون اولا کارت گلد ارزونتر از کارت پلاس پلی استیشن دوما سرعت مودم و پردازش بازی انلاین سریعتر و به ندرت پیش میاد وسط بازی انلاین بازیتون قطع بشه سوما سرورهای ایکس باکس لایو غیر قابل نفوذ است و اکانت شما نمیتونه هک بشه و اگرم هک بشه مثلا اکانت شما کسی اشتراک بزاره اکانت اونطرف بن میشه نه اکانت شما .برای گیمرهای ps4 حیلی پیش اومده اکانتاش یا بن شده یا هک شده.واقعا دردناک بخای دو سه میلیون پول به بازی بدی بعد انوقت ببینی یا اکانتت بن شده یا اینکه سرعت کم اینترنت داشته باشی

2ایکس باکس انتخاب های کلاسها

نه اینکه این حرف شرکت ماکروسافت گفته باشه اما با کمی تامل میبینید اصولا داخل فیلمها که جزو اشراف هستن. کنسول بازی خونشون ایکس باکس

تو همین شهر خودم ایکس باکس فقط داخل گیم سنتر های بالا شهر میتونید ببینید و اگه یکبار خودتون از اپراتور گیم سنتر بپرسید مشتریهای ایکس باکس چطور ادمهای هستن مطمنا بشما جواب میدن یا بچه پولدارن یا هم گیمرهای حرفه ای وباکلاس

3 ایکس باکس انتخاب گیمرهای حرفه ای است

تنها و تنها گیمر های حرفه ای هستن که وقتی ازشون میپرسی چرا ایکس باکس انتخاب میکنی میگن بخاطر کنترلر ایکس باکس.

دسته ایکس باکس طوری طراحی شدن که هر گیمر حرفه ای متوجه میشه برای بازیهای سخت که نیاز به عکس العمل سریع دارن مثل بازی سو با دسته ایکس باکس راحتر میتونن بازی کنن و نسخه فوق حرفه ای این دسته میتونیم به دسته الایت ایکس باکس اشاره کنیم که فوق العاده طراحی شده و امکان برنده شدن در بازی ریسنگ و شوتر تا 30 تا 40 درصد افزایش میده

کنترلر خوب ایکس باکس تاجایی خوب پیش رفت که دیگه شرکت پلی استیشن رسما قبول کرد دسته مزخرفی طراحی کرده و بعد اجازه گرفتن شرکت نی دسته نی وارد بازار کرد که کاملا شبیه به دسته ایکس باکس

در بعضی نظر سنجیها تنها ایراد دسته ایکس باکس وان وزن سنگین میدونن اونم نسبت به پلی استیشن که اصلا ملاک خوبی نیست اولا اونقد سنگین نیست که بخاد گیمر اذیت بشه دوما دسته شما خیلی سبکه سوما چیه نتونستید ایراد پیدا کنید به وزنش گیر دادید والااااااا

در کل بخام بگم گبمرهای انحصاری ایکس باکس یعنی کسایکه عین من اگه مجانی بهشون پلی استیشن بدن قبول نمیکنن این خصوصیات دارن اصلا من تعریف از خودمم نمیکنم که این موارد دارم خودتون برید تحقیق. میدانی کنید تا بهتون ثابت شه

اگه نظر دارید. یا میخاین در مورد پست مورد دلخواه شما مطلب بزارم داخل نظرات بگید بعد 24 ساعت مطلب مورد علاقه شما گذاشته میشه

با تشکر

سعید عزیزی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها